Svatby a pronájmy

Svatba na zámku

Svatební obřad je výjimečným okamžikem vašeho života… Přijměte pozvání k prohlídce jedinečných prostor romantického zámečku uprostřed krásného anglického parku. Vysoká byla místem, které podněcovalo Dvořákovu tvůrčí fantazii. Sám Antonín Dvořák píše v dopisech svým přátelům „cítím se zde velice šťastným“.

Proč svatební obřad právě u nás?

Nádherný anglický park s malebnými stezkami a zákoutími je dokonalá kulisa pro vaše svatební fotografie a vzpomínky. Historické prostředí plné šarmu, elegance a noblesy. Flexibilita prostor – od menších a intimnějších událostí až po velké zahradní oslavy . Intimní atmosféra malého zámečku a jeho okolní park poskytují soukromé prostředí pro váš svatební obřad.

Kounicův sál

Kapacita 40 osob 4.500 Kč

Obsahuje: Přípravu prostor ke svatebnímu obřadu, menší květinovou výzdobu, reprodukovanou hudbu dle vlastního výběru, prohlídku zámečku a výstav pro svatebčany, poplatek za fotografování a filmování v expozici a parku

Louka, park 

Kapacita 40 míst k sezení, ke stání je kapacita neomezená 4.500 Kč

Obsahuje: Přípravu prostor ke svatebnímu obřadu, menší květinovou výzdobu, reprodukovanou hudbu dle vlastního výběru, prohlídku zámečku a výstav pro svatebčany, poplatek za fotografování a filmování v expozici a parku. V případě nepřízně počasí se obřad může přesunout do vnitřních prostor.

Další služby:

Živá hudební produkce (housle, klavír) 3.500 Kč

Slavnostní přípitek pro novomanžele, svědky a rodiče 500 Kč

Drobné občerstvení pro svatebčany 1. 500 Kč (jednohubky, obložená nebo ovocná mísa, voda, džus pro 10 – 12 osob)

Pronájem prostor louky u altánu v parku pro party stan 3.000 Kč /hod (zázemí pro catering, WC v kavárně Sládkovna)

Další informace: Přesný termín a čas obřadů se stanovuje po dohodě s oddělením matriky Městského úřadu v Příbrami, tel.: 318 498 217, www.pribram.eu. Vjezd osobních automobilů do parku je povolen pouze novomanželům a invalidům. Ostatní svatebčané využijí parkoviště pro návštěvníky před areálem. Z bezpečnostních důvodů je povoleno v historických prostorách a na vstupním schodišti házet na novomanžele pouze okvětní lístky, nebo používat bublifuk. V případě zrušení obřadu alespoň 7 dní předem, budou vráceny peníze bez storno poplatků.

Jiné pronájmy

V prostorách zámečku i parku je možné uspořádat i další akce (např. oslavy, konference, sportovní klání). Obraťte s na nás s Vaším nápadem, pokusíme se Vám vyjít vstříc.

Rezervace termínu

V případě zájmu o rezervaci termínu, nebo pokud máte jakékoli doplňující dotazy, nás, prosím, neváhejte kontaktovat.