Dvořák imerzivní

Dvořák se vrací

27. 5. 2024, 17:00 – náhradní termín 29. 5.

30. 5. 2022, 17:00 – náhradní termín 3. 6.

4. 6. 2024, 17:00- náhradní termín 5. 6.

 

Přijďte se seznámit s osobami z fotografie! Představení Dvořák se vrací je vyvrcholením společné tvorby uměleckého díla na pomezí divadla, koncertu a procházky. Výchozím bodem je slavná fotografie Josefa Václava Sládka z léta 1894, zachycující širokou Dvořákovu rodinu a přátele na schodech Kounicovy vily na Vysoké (dnešního Památníku Antonína Dvořáka). Přeneste se s námi do okamžiku pořízení fotografie a zažijte léto roku 1894 naplněné hudbou, malbou a švestkovými knedlíky.

Projekt je realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy, Ministerstva kultury ČR a Středočeského kraje. Speciální poděkování patří také Davidu Beveridgovi, Lukáši Brychtovi a Michalu Dymákovi.

V nepřízni počasí se po 1. odehrané hodině představení vstupné nevrací. V případě celodenní nepřízně počasí zůstávají vstupenky v platnosti na daný náhradní termín. Délka představení je přibližně 3 hodiny včetně přestávek.

Účinkují:

Základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem, GOGLMOGL produktion, z. s., Opera Studio Praha z.s. a další

Vstupné:

250 Kč | studenti a senioři (od 65 let) 150 Kč

Z kapacitních důvodů jsou diváci během představení rozděleni do skupin, které rotují mezi 3 částmi inscenace. Skupina je označena barvou vstupenky (bílá, modrá, červená). Tzn. že všem bude poskytnut velmi podobný zážitek. Pokud chcete celý podvečer strávit s někým blízkým, dejte si pozor, abyste měli stejnou barvu skupiny.

Vstupenky k dostání online zde nebo na pokladně Památníku, tel.: 318 618 115.